אודות קסטיאל

 

 "קסטיאל" נוסדה ע"י אפרים קסטיאל בשנת 1942.
החברה, שהחלה כמפעל של איש אחד בעל רצון להצליח, ללמוד ולהשתנות, הפכה במהלך השנים למותג עיצוב אולטימטיבי.

המקצועיות, החדשנות, הניסיון והידע הרב שצברה החברה עם השנים, מיצבו את קסטיאל כשם דבר בתחומה- כמקום בו נפגשים אסתטיקה, עסקים ומשפחתיות. בעשרות השנים שיבואו, עתידה המרפדייה הקטנה לשנות את פניה לבלי היכר ולהפוך למוסד, ממובילי תרבות העיצוב בארץ.

בית העיצוב קסטיאל מייצר בישראל ומשווק את פרטי הריהוט היוקרתיים בארץ ובעולם, תוך התאמתם באופן אישי ובכל הזמנה, לתכנון הפנים ולצרכיו של כל לקוח (CUSTOM MADE). מערך הייצור המקומי של קסטיאל, המורכב מסדנאות- נגרייה, מסגרייה, מרפדייה ומתפרה, ממוקם במפעל חדש בקרית גת, מצויד במיטב הטכנולוגיות ומעסיק אנשי מקצוע מיומנים מהשורה הראשונה.

חללי התצוגה של החברה, הממוקמים ברח' אלפסי 36 בשכונת דרום פלורנטין, מתפרשים על פני 3,500 מ"ר, ומציגים את תפיסת איכות החיים של קסטיאל:
38 חללים המשלבים רהיטים, אביזרים ופריטי אמנות, מתחדשים תדירות ומייצרים אמירות של סגנון חיים, יצירתיות, העזה ואסתטיקה.

הפילוסופיה

העומדת בבסיס פעילות החברה מבקשת ליצור את העיצוב האופטימאלי ללקוחותיה בארץ ובעולם, ולקפל בתוכו את האיכות, הידע, הניסיון והמומחיות שצברה במהלך 74 שנות קיומה.

במתחם העיצוב קסטיאל מפעילה החברה גם חנות אביזרים ופריטי עיצוב אשר נבחרים בקפדנות מכל העולם, "קסטיאל לקט אביזרים", מקיימת בו קורסי עיצוב בשיתוף הטכניון, וכן מציעה אולם אירועים ייעודי לאירועים פרטיים ועסקיים לקהל הרחב, לצד חנות חדשה של המותג קסטיאל AS-IS הממוקמת מעל.


"קח גוש ראשוני מינורי, הוסף גופים תוססים ופרובוקטיביים, כורסאות עם הומור, שולחן ממתכת, שלב עץ עם אבן, הוצא דברים מהקשרם וזה כל העניין."


גלו עוד על המוצרים והפרויקטים שלנו


גלריה
פרויקטים
אביזרים