קצת עלינו:

אולם האירועים של קסטיאל מעוצב כהאנגר ניו יורקי: רצפת בטון יצוקה, פריטי אמנות ופריטי ריהוט יוקרתי המקנים קווים עיצוביים אלגנטיים, יוקרתיים ומיוחדים שאינם מנקרי עיניים ומשתנים בהתאם לאופי האירוע ולבחירת הלקוח.

בין מבני התצוגה הקולוניאליים, נחבאת לה גינה בשטח של כ- 400 מ"ר, המעוטרת עצי צאלון, גפן משתרגת וריהוט גן מעוצב וייחודי. בגינה ניתן למצוא גזעי עץ ענקיים המהווים שטחי הגשה של מזון ומשקאות, תאורת גן נוסטלגית, ווילונות לבנים והכל על משטח של חצץ לבן.

הצבעים השולטים הינם צבעים טבעיים המאפיינים את המבנים הקולוניאליסטיים ואת רוח התקופה וסגנון הבאוהאוס האופייני: שחור, לבן הם צבעי החוץ. השילוב המשולש מבטיח לא עוד אולם, כי אם מרחב אלטרנטיבי, המקפל בתוכו חוויה ייחודית, הסובבת סביב עולם העיצוב, האמנות והאירוח היוקרתי. 

אנו ערוכים לכל אירוע:

חתונה, בר/ת מצווה, יום הולדת, ברית, ואירועים עסקיים. הצוות שלנו קשוב, מיומן ומקצועי, וילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון, עיצוב וניהול האירוע, תוך הקפדה על כל פרט עד לקבלת האירוע המושלם.

מינימליסטי או דרמטי, כפרי או אורבני, קלאסי או קוקטיילי.
אתם החליטו איך אתם רוצים שהאירוע יראה, ואנחנו נדאג לשאר. ההצעה שלנו: אירוע תפור לפי המידה שלכם, לפי התקציב שלכם, בסטייל שלכם ובאווירה שאף-אחד לא ישכח.

אירועים עסקיים:

מחלקת העסקים שלנו היא הגשמת חלום של כל חברה המעוניינת לערוך כנס או אירוע מיוחד. הגן המרהיב לצד אולם הפושט ולובש צורה לפי הצורך, כמו חדרי המתחם המעוצב הופכים כל אירוע לחוויה ייחודית ואקסקלוסיבית.
המקום נהנה משירותי קייטרינג משובחים, מתמחה בבניית אירועים ועיצובם לפי צרכי הלקוח, ובנוי לאירועים אינטימיים של החל מ 20 ועד 500 איש.