אודית לורן בלקין

אחת המגמות הבולטות, שחזאי הטרנדים צופים שתלך ותשתלט על עולם העיצוב בשנה הבאה ובאלה שיבואו אחריה, היא עיצוב רהיטים בתפירה אישית. המצב בעולם יביא רבים להתייחס אל בתיהם כאל קנים רכים ועוטפים שיכילו יותר ויותר נגיעות ייחודיות, יחשפו את אישיותם ויבדלו אותם מאחרים. כך, בדיוק כמו חליפה הנתפרת אצל חייט, יוכל כל אדם לנתק את עצמו מהכלל ולפתח שפה ייחודית ומקורית.
חברת ‘קסטיאל’, שככל הנראה הבינה כבר מזמן לאן נושבת הרוח, מציעה מזה שנים חוויית עיצוב אישית המאפשרת לכל לקוח להגשים את הפנטזיות והחלומות הכמוסים ביותר שלו. כך, עשוי כל לקוח לרכוש רהיטים המתוכננים ותפורים בדיוק לפי מידותיו ושלבטח לא ייראו בשום בית אחר. “המפעל המשוכלל שלנו, המצויד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, מאפשר לנו את החופש המלא לייצר פריטי ריהוט המותאמים לצרכיו ולטעמו של כל אדם באפן אישי” אומר שי דוד, מעצב הבית של ‘קסטיאל’ “אך חשוב לציין שזהו רק חלק מהליווי הכולל שאנחנו מציעים ללקוחותינו ללא כל תוספת תשלום”.
ב’קסטיאל’ הבינו מהר מאוד שבמתחם כמו שלהם, שווה להעסיק מעצבים של ממש. לאורך 74 השנים מאז הוקמה החברה, לקחו על עצמם קברניטיה לשים את הדגש על ליווי מקצועי צמוד של הלקוחות הכולל שירותי אדריכלות פנים, עיצוב פנים, תכנון רהיטים, תכנית ריהוט, שינוע והצבת רהיטים בבית הלקוח. “כשאני יושב עם לקוח על תכניות ביתו, המטרה המרכזית שלי היא להכיר אותו לעומק, לבנות אמון הדדי, לשתף אותו בכל הידע, הניסיון והמידע שאני יכול לספק לו ולהיות קשוב לכל תשוקותיו וציפיותיו לגבי עיצוב ביתו” אומר דוד “רק לאחר שכל זה קורה, ברור לי לגמרי לא רק איך בדיוק אמור ביתו להיראות אלא גם, מהי חבילת הריהוט והאבזור שיתאימו בדיוק בשבילו”.
בית קסטיאל, ששטחו למעלה מ-3000 מ”ר, כולל בתוכו תצוגה מרשימה של כל הרהיטים מוצרי הטקסטיל, האביזרים הנלווים ופרטי הנוי להם זקוקים הלקוחות. “הרעיון של המתחם הוא לאפשר ללקוחות לעבור תהליך יחד איתנו וליהנות מחבילת שירות למה ומלאה שבסיומה יוצבו כל הרהיטים בביתם לשביעות רצונם המלאה” מסכם דוד.

הכל כולל הכול
לכתבה המלאה >