חברת קסטיאל נוסדה לפני יותר מ- 70 שנה על ידי אפרים קסטיאל שנתן לה בזמנו את השם “המקשט”. המותג שהחל לעבוד כמפעל של אדם אחד בעל רצון להצליח התמחה כבית ריפוד לפרויקטים אדריכליים למבנים שנבנו בשנות הקמתה של מדינת ישראל.
צריפו של בן גוריון רוהט ברהיטי החברה, כמו גם מוסדות ממשלתיים דוגמת הכנסת בתחילת דרכה או בית הנשיא שבירושלים. השאיפה לשנות וללמוד הולידה לבסוף מותג מפתח בארץ שהביא עיצוב חדשני מבתים פרטיים ועד פרויקטים נבחרים.
בחלוף השנים התפתח המפעל הקטן לכדי מעצמת עיצוב עם תו איכות וייצור ישראלי. מערך הייצור של החברה מורכב מסדנאותהמשלבות מסורת וטכניקות עבודה שעברו מדור לדור לצד טכנולוגיה חדשה. במפעל החדש שהוקם בקריית גת קיימות היום נגרייה, מסגרייה, רפדייה ומתפרה מתופעלות בעזרת אנשי המקצוע הטובים בשוק אך כמו כן גם בעלי ידע והבנה רחבה בטכנולוגיות החדשות והמתקדמות בעולם.
בשכונת פלורנטין בתל אביב, ברחוב אלפסי 36 , ממוקמים חללי התצוגה של החברה המשתרעים על פני 3,500 מ”ר ופורשים את הלך הרוח של החברה – רהיטים, פריטי אמנות ואביזרים מתחדשים בתדירות גבוהה ומראים את גווניה של היצירתיותהאסתטית המאופיינת עם השם “קסטיאל”.
במתחם מפעילה החברה גם חנות לאביזרים ולפריטי עיצוב שנבחרים בקפידה מכל העולם )”קסטיאל לקט אביזרים”(, קורסי עיצוב בשיתוף הטכניון, וכן היא מציעה גם שימוש באולם לאירועים פרטיים בסמוך לחנות המותג הצעיר והנגיש קסטיאל AS-IS , תל אביב.

פרויקט פנטזיה עיצובית של לאישה

לכתבה המלאה >

לצאת מהשיגרה