בית קסטיאל ושולחנות אוכל

קישור לכתבה >

קסטיאל שהחלה כמפעל של איש אחד בעל רצון עז להצליח, ללמוד ולהשתנות, הפכה במהלך השנים למותג עיצוב אולטימטיבי.
המקצועיות, החדשנות, הניסיון והידע הרב שצברה החברה עם השנים, הם ההופכים את קסטיאל לשם דבר בתחומה.
קסטיאל נוסדה ע”י אפרים קסטיאל בשנת 1942 וכונתה “המקשט”. המרפדייה הקטנה ממנה פעל במרץ עסקה בריפוד פרויקטים אדריכליים שונים בארץ החל ממושב הכנסת הראשון, ת”א(כיום בית האופרה), דרך בתיהם של אנשי הבורגנות המקומית ועד לבתי נשיאים וראשי הממשלה של ישראל.
כשבן גוריון בחר להתבודד בשדה בוקר – ריהט הוא את צריפו ברהיטי קסטיאל – הנמצאים שם עד היום. כמו כן בית הנשיא חיים וייצמן ברחובות, כסאות הכנסת הראשונה ורבים מראשי המדינה לדורותיהם.
בשנות החמישים עוצבו בבית קסטיאל הרהיטים של וילה גיטה שרובר וניתן לראות בתמונות רהיטים בסגנון של שנות החמישים והשישים, עם שולחנות ופינות אוכל שפזורים בכל הבית.

וילה גיטה שרובר

 

בעשרות השנים שיבואו, עתידה המרפדייה הקטנה לשנות את פניה לבלי היכר ולהפוך למוסד, ממובילי תרבות העיצוב בארץ אשר מייצר בישראל ומשווק את פריטי הריהוט היוקרתיים בכל העולם, תוך התאמתם באופן אישי ובכל הזמנה, לתכנון הפנים ולצרכיו של כל לקוח.
תפיסת הלקוח CUSTOM MADE – וההבנה כי לכל לקוח בקסטיאל יש את האפשרות לבחור ולבקש פריטי עיצוב וריהוט בהתאמה אישית – הביאו לכך כי כל לקוח מקבל רהיט ייחודי המתאים לו מבחינת הגודל/גימור/צבעוניות/ריפוד.
בתהליך העבודה לקוח מגיע עם תכניות, אנחנו מתייחסים לחלל ע”י בניית תכנית העמדת מוצרי הריהוט, בחירת הפריטים, החומרים, הצבעים הטקסטורות וכד’.
עיצוב חלל התצוגה – כל חודש מתחדשים 30 חללי התצוגה ע”י שינוי העמדה/ צבעוניות החללים/אבזור משלים וכניסה של דגמי ריהוט חדשים.
.חדשנות וטכנולוגיה – אנו מפתחים חומרים חדשים/גמורים חדשים, המפעל בקרית גת הוא מהמפעלים המתקדמים בעולם בתחומו ומאפשר ליצר כל רהיט, מתחילתו ועד סופן, באמצעות אמנים ובעלי מקצוע הטובים ביותר לצד מכונות CNC המתקדמות בעולם.
בהתאם לכל אלו בקסטיאל יש מגוון רחב וגדול של שולחנות ופינות אוכל, אשר מהוות בסיס להגשמת חלומות של הלקוחות.

שולחן אוכל ראלף:
המוצר המנצח שלנו בפתרון אסטטי ופונקציונאלי לשולחן אוכל.
הראלף מתאפיין בשילוב של פלטה דקה ומרחפת ומגיעה בשילוב של פורניר יוקרתי הייחודי לקסטיאל ונבחר בקפידה בחו”ל. היתרון העיקרי הוא בהתאמת השולחן בגמישות רבה לדרישות הלקוח במידות המוצר, עד6 מ’ אורך וניתן להגדילו ב2 מ’ נוספים לפי צורך.
כל מערכת השולחן נחה על רגליים המאפשרות מינימום הפרעה לסועד ובמראה תעופתי מוקפד של שכבות לבנה המעובדות בטכנולוגיית 5 צירים. הפלטה הדקה מאפשרת היטמעות במרחב תוך מינימום הפרעה לצופה ונוחות מקסימאלית לסועד המרוויח מרחב רגליים וגמישות גבוה במיוחד. השולחן הושק בקסטיאל בשנת 2014 ומאז הוא הצלחה גדולה ובחירתם של לקוחות רבים.

שולחן אוכל ראלף
שולחן ראלף שגריר:
השגריר שלנו כשמו כן הוא, מייצג את התפיסה של קסטיאל לטיפול בחלל החדר.
השגריר הופך לחלוטין את הפונקציונליות של השולחן הקלאסי והחיתוך האורכי של השולחן מעניק לשולחן מראה שונה ומאפשר לנו לצמוח למידות ארוכות של עד 6 מטרים.
הקסם של השולחן שיש לו היכולת לשמש במקביל כשתי קונזולות אירוח כאשר יש צורך לרוקן את מרכז החלל. שמו שגריר הגיע מכך שהוא פותח ועוצב לראשונה במיוחד עבור השגריר האיטלקי בישראל שרצה שחדר האוכל יוכל לשמש כמקום לסעודה רבת משתתפים ביום אחד וביום האחר, גם כחדר כינוס וקוקטיילים. השולחן הושק בשנת 2014
שולחן ראלף שגריר

מאצ’ו פיצו’: ההשראה למראה החוליות המתחברות של שולחן המאצ’ו פיצ’ו מגיעה מדרום אמריקה.
החיבור והתפר המושלם בין חוליה לחוליה מאפשרים לנו ליצור מראה אורגני לא שגרתי המזכיר את האבנים שהניחו בקפידה רבה בני האינקה. הטכניקה של שולחן זה מאפשרת לנו לשלב חומרים שונים וטיפולים שונים בחומר ולחברן יחדיו למוצר אחד. בזכות היותו מורכב מחוליות הוא אינסופי מבחינת מידותיו. (השקה 2015)

מאצ'ו פיצ'ו

Growing : המראה האורגני של שולחן הגרואינג מעניק קו זורם הנוצר בהשראת מעצבת העל זאהה חאדיד.
החיבור בין חומרים אציליים לטכנולוגיות ייצור גבוהות הביאה אותנו להתנסות עם הגאומטריות והשליטה במרחב התלת מימדי כאשר הצורה הנבחרת נתונה לבחירת הלקוח בהתאמה לחלל ולפונקציה שאותה אנו מנסים למלא, באופן בלתי מוגבל.
שמו של ה -Growing אשר תוכנן בראשית כקונזולה ובהתאמה אישית המשיך לעיצוב שולחן בכל מידה ופרופורציה , ניתן לו מתוך תהליך הייצור שלו. השולחן צומח מתוך העץ מהרצפה בתהליך הייצור, בטכנולוגיית CNC מתקדמת, המכרסמת את העץ ומשווה לו את המראה המיוחד.

Growing

 

שולחן אוכל מאי:
שולחן אוכל העשוי כולו עץ אלון אירופאי גושני. מאופיין במראה קלאסי שקיבל תפנית עכשווית. שולחן עמיד במיוחד לאורך שנים וזמין בכל מידה שתתאים ללקוח.

Growing