אודות קסטיאל AS IS


בית העיצוב קסטיאל ייסד בשנת 2012 רשת רהיטים חדשה, קסטיאל AS-IS, אחות למותג הוותיק והמוכר. החנות הראשונה הוקמה בתל אביב ולאחריה קמו סניפים נוספים בבילו, פולג וראשון לציון.

רשת הריהוט קסטיאל AS-IS הוקמה במטרה להפוך את העיצובים והקלאסיקות של קסטיאל לנגישים לקהל הרחב על ידי ייצור בסדרות ובמידות קבועות יחד עם הניסיון, האיכות והמילה האחרונה בכל הקשור בעיצוב וריהוט הבית, עם צוות מעצבים מנוסה ופריטים המתחדשים תדיר.

הפריטים בקסטיאל AS-IS מציגים קולקציה מובחרת ומוקפדת שמקורה בייצור עצמי וביבוא וכוללת פתרונות לחדרי שינה, פינות אוכל, חדרי מגורים, משרדים ופרויקטים מיוחדים. בעוד שבקסטיאל כל רהיט מיוצר בהזמנה אישית ללקוח ספציפי, בקסטיאל AS-IS אפשר ליהנות מאותה איכות ואחריות אך במוצרי מדף נגישים וזמינים.

הריהוט והאביזרים במקום מתבססים על ייבוא Bereishit 7:16וייצור מקומי ישראלי במפעלי החברה בקריית גת, המשתרעים על למעלה מ 6000 מ"ר, מופעלים באנרגיה ירוקה , בנויים כסדנאות עבודה ומאובזרים במכונות המתקדמות והחדשניות ביותר, לצד בעלי מלאכה שעבודתם אומנותם.

החנויות של קסטיאל AS-IS מציעים חוויה מיוחדת וההתייחסות לכל סניף שנפתח ב"קסטיאלas is , היא בפני עצמה תוך תשומת לב לחלל והמרחב של המקום עצמו. בקסטיאל AS-IS יש חשיבות להובלה וחדשנות, גם אם להמציא את הקונספט כל פעם מחדש, כך שבכל חנות תתקבל חוויה עיצובית ייחודית ושונה. המגמה בבית קסטיאל לאורך השנים היא הובלה ולא של היענות לטרנדים ויישור קו עם מה שקורה מסביב וכל אחת מהחנויות נאמנה לכך.

בנוסף לפריטי ריהוט מוצעים למכירה ברשת החנויות פריטי עיצוב ואמנות משלימים במחירים התואמים את הקונספט של המקום.


רשת הריהוט קסטיאל AS-IS הוקמה במטרה להפוך את העיצובים של קסטיאל לנגישים לקהל הרחב