רגש וגעגוע בעיצוב הבית

עולם ההייטק והקדמה העוטפים את חיינו בשנים בוודאי מגיעים גם לעיצוב הבית שלנו.
בקסטיאל as is אנו מנסים לשוות לעיצוב שיח אחר, שיח שיש בו גם רגש וגעגוע נוסטלגי לשנים אחרות.
רהיטים ופריטים יכולים לעורר בנו רגשות וזיכרונות, ובלא מעט מהחדרים המעוצבים בקסטיאל AS-IS ניתן להרגיש את סגנונות העבר לצד חומרים חדשים ואיכויות של השנים האחרונות.
מהרגע שדרכתם בסניפי קסטיאל AS-IS ניתן להרגיש את אותו געגוע לשנות השישים והשבעים, אשר מגיע לידי ביטוי בבחירת החומרים כמו פורמייקה ופורנירים אשר היו חלק בלתי נפרד מבית הסבים שלנו ובעיצוב המוצרים.
עיצוב הרהיטים, לדוגמא שידת דידי, הם מחווה לאותה תקופה ומעוצבים בדומה לשידות הצד בחדרי השינה של חברת דניש ומזכירים בצורתם את הטלוויזיה הישנה.
שולחנות צד רוני הינם השראה משולחנות "קידני שייפ" (שולחנות כליה) אשר היו ידועים ומפורסמיםבשנות ה- 50 וה- 60 ונראים כוינטג', בצורתם הם מזכירים את הכנרת במפת ארץ ישראל. שולחנות רוני מגיעים בפורמיקה והרגל הינה רגל קלאסית של שנות ה60-עגולה, מתחילה עבה ונגמרת דק.
שידות סטירמן ושידות נור הם השראה ובמראה הבתים המעוצבים בשנות ה- 70

רגש וגעגוע בעיצוב הביתמהדורה משוכללת של רדיו המנורות, מן יצור כלאיים שהיו בו גם רדיו וגם פטפון , אפשר גם האזנה לרדיו וגם לתקליטים, היה בחזקתם של אלה שיכלו להרשות לעצמם.

רגש וגעגוע בעיצוב הבית

 

תמונות ממגזין לעיצוב הבית משנות ה 50:

רגש וגעגוע בעיצוב הבית

אז איך מכניסים קצת רגש הביתה?

  • כל פריט, רהיט, תמונה או כל דבר שקניתם בטיול האחרון שלכם, בכל פעם שתסתכלו עליו אותו פריט כבר יזכיר לכם את התשוקה שחשתם בסיור ברחובות פריז….
  • תשאירו מקום לפריטים שתפגשו בדרך – כשפריט מקסים יפגוש אתכם באחד מהטיולים שלכם.
  • יש מקום להניח על ספריה או שידה פריט שעבר אליכם בירושה
  • גם פריט איכותי במיוחד שרכשתם ממיטב כספכם יעורר בכם תחושות חיוביות.

screenshot_21 רגש וגעגוע בעיצוב הבית רגש וגעגוע בעיצוב הבית